КИЇВ: «Інституції сенсу» Венсана Декомба25 квітня о 18.00 – Київ, Французький культурний центр

Французький філософ Венсан Декомб добре відомий українським науковцям з початку 1990 років, деякі з них навіть брали участь у його семінарах у Парижі. Його праці, що розвивали поняття інтенціональності та теорію детермінизма, привели його до визначення «антропологічного холізму». Що ж таке «антропологічний холізм»?


Венсан Декомб відповість на це питання під час презентації своєї книги «Інституції сенсу», яка була опублікована у Франції у 1996 році, а нещодавно вийшла в українському перекладі у видавництві Українського Центру духовної культури в рамках Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» Посольства Франції в Україні.

Нема сумнівів, що зустріч з сучасною французькою філософською думкою зацікавлять українську публіку.

Довідка:
Венсан Декомб – керівник досліджень у Вищій школі соціальних студій у Парижі. Автор численних монографій, зокрема «Пруст. Філософія роману» (вид. Minuit, 1987р.), «Філософія грозових часів» (вид. Minuit, 1989р.), «Інституції сенсу» (вид. Minuit, 1996р.), «Додаток до суб’єкта. Дослідження факту самостійної дії» (вид. Gallimard, 2004р.), та «Ведмеже мислення та інші нариси практичної філософії» (вид. Seuil, 2007р.).Вхід вільний

Переклад українською мовоюЗ повагою,

команда ФКЦ

вул. Горького,104

(ст. метро "Палац Україна")

тел.: 529 41 57, 529 27 59
Bookmark and Share