УКРАЇНА: конкурс есе «Власність та свобода»


Конкурс есе Cato.Ru

Cato.Ru запрошує студентів та випускників ВНЗ країн СНД взяти участь у конкурсі есе «Власність та свобода»

До участі в конкурсі есе Cato.Ru запрошуються студенти і недавні випускники вузів (до 3 років після закінчення навчання), яким пропонують викласти свої погляди на різні проблеми у сфері прав власності у зв'язку із проблемами взаємин особи та держави.

Переможцям конкурсу, що зайняли перше, друге і третє місце, будуть вручені грошові премії у розмірі 2000, 1000 і 500 доларів США відповідно.

Крайній термін подання робіт — 15 травня 2008 року. Перший тур конкурсу завершиться до 15 червня 2008 року, коли журі конкурсу вибере фіналістів, які отримають запрошення взяти участь в «літній школі» Інстітута Катона в Криму 31 серпня, — 6 вересня 2008 року, а також грант, що покриває мешкання в чотирьохзірковому готелі в Алушті, проживання та участь у всіх включених в програму «Літньої школи» заходах (докладна інформація про захід доступна на сторінці школи). Церемонія нагородження переможців конкурсу яких журі обере з числа фіналістів, пройде під час «літньої школи».

До журі конкурсу увійдуть співробітники Інституту Катона Андрій Ілларіонов і Ганна Красинськая, а також Ела Панеях (Університет Мічігану, Анн Арбор), Андрій Курілкин («Нове видавництво»), Вадим Новіков (Академія народного господарства), Ігор Федюкин (Російська економічна школа).

Есе необхідно надсилати на е-пошту: cato@cato.ru. На титульному листі необхідно вказати свої тему, ім'я і прізвище, вуз.

Список проблем для обговорення:
• Яке місце прав власності серед інших індивідуальних прав людини?
• Яка роль прав приватної власності в економічному розвитку?
• Що ефективніше: приватна власність чи державна?
• Чи накладають культурні і політичні традиції обмеження на розвиток прав власності?
• У чому специфіка конфліктів між приватною власністю і суспільними/державними інтересами? (Випадки конфіскації приватно власності державою)
• Людина як власність держави: зовнішня політика, армія, податки.

Есе повинні бути написані російською мовою і повинні складати не менше 5 сторінок машинописного тексту (9000 знаків). Журі звертатиме увагу на стиль, логіку викладу і оригінальність отриманих робіт.

Детальніша інформація на сайті: www.cato.ru


==========================
З повагою Оксана Устрицька,
керівник навчального відділу
Інституту Громадського Лідерства
kseniya14@ukr.net
+38 (097) 1444108Bookmark and Share