Чому СМС ?


В Україні існує багато молодіжних організацій, але всього кілька з них можуть похвалитися конкретними результатами свої діяльності. Одна з небагатьох - Спілка молодих соціалістів. Створена в 2002 році, вона відразу проявила себе під час акцій "Повстань, Україна!", ядро якої складали члени СМС. Окрім цього вони забезпечували охорону лідерів тодішньої опозиції - Олександра Мороза, Юлії Тимошенко, Петра Симоненка. Відзначились СМСівці і при перекритті автомобільного руху центром Києва, встановленні наметів біля Адміністрації Кучми і їх захисту від знесення міліцією. Зрештою, у цьому немає нічого дивного, адже ядро Спілки молодих соціалістів складають люди, які виступили проти Леоніда Кучми ще в 2001 році під час акції "Україна без Кучми!", а нинішній лідер СМС - Євген Філіндаш тоді був комендантом наметового містечка на Хрещатику. Тому, як проводити акції протесту, Спілка молодих соціалістів знає не з чуток. До того ж, як показує досвід - акції успішні.

Наприклад, після того, як у 2004 році члени СМС принесли під Будинок Кабміну Віктора Януковича унітаз і транспаранти "З такими стипендіями він нам не потрібен!" та поспілкувалися з заступником міністра освіти, стипендії студентам були підвищені вдвічі! Проводили СМСівці й акції, в яких відправляли Кучму в Багдад, замість українських солдат, виступали проти тиску на студентів під час виборів, влаштовували благодійні акції, концерти та інше. Взагалі, яскраві й цікаві акції протесту - одна з "фішок" СМС. Вони завжди проходять цікаво і практично кожна з них знаходить відгук у пресі.

Хоча, після помаранчевої революції, в якій Спілка молодих соціалістів теж взяла найактивнішу участь, в Україні змінилася влада, причини для протестів залишились. Адже СМС постійно дбає про те, аби права молоді забезпечувалися на всі сто відсотків. А гасло СМС "Якщо не ми, то хто?! Якщо не зараз, то коли?!", здається, буде актуальним завжди. Тим більше, що для організації, котра сповідує ліві соціалістичні й соціал-демократичні ідеї, соціальні проблеми молоді, встановлення реального студентського самоврядування в вузах завжди - на першому місці.

Сьогодні СМСівці, зрозуміло, не забувають про акції протесту, але більше зорієнтовані на конкретну роботу з молоддю. Усі охочі можуть приєднатися до Спілки молодих соціалістів та взяти участь в різноманітних молодіжних проектах, соціальних програмах, в тому числі й міжнародних. Адже Спілка молодих соціалістів є членом-спостерігачем Міжнародного Союзу Соціалістичної Молоді (IUSY) - всесвітньої неурядової молодіжної структури, що об`єднує понад 143 молодіжних та студентських організацій соціалістичного та соціал-демократичного спрямування у всьому світі. СМСівці беруть активну участь в діяльності IUSY як в Україні, так і за кордоном, підтримують міжнародні контакти, як в межах СНД, так і в Європі, де в багатьох країнах при владі знаходяться ліві.

СМС також дає можливість будь-кому спробувати власні сили та проявити себе в політиці, зробити гарну кар`єру. Так, серед членів Спілки є народні депутати, депутати місцевих рад, керівники регіональних управлінь у справах сім`ї та молоді, а колишній голова СМС, один з "вождів" помаранчевої революції Юрій Луценко став Міністром внутрішніх справ України.

Тож все залежить від бажання проявити себе. І Спілка молодих соціалістів, єдина по-справжньому дієва організація лівого спрямування в Україні, якнайкраще підходить для цього.

www.cmc.com.ua

Bookmark and Share