УКРАЇНА-КАНІВ: «Прощі до Тараса - 2008»


Зміст акції в 2008 році

Центральною подією стане акція Живий «Кобзар» на Тарасовій Горі, що розпочнеться 18 травня о 12 годині Шевченковим віршем «Молитва».

Упродовж двох годин години люди, що приїдуть з усіх областей України, прочитають улюблений вірш, уривок, чи кілька рядків «Кобзаря».

Після цього під горою українські гурти гратимуть акустичну музику.

Окрема програма чекає кожного, хто бажає жити 17-18 травня в наметовому містечку на березі Дніпра.

Оргкомітет просить кожного взяти з собою диски з українською музикою та/або популярну сучасну українську літературу, яку можна дарувати закладам та мешканцям Канева 17-18 травня.

Координатори в кожному обласному центрі й у деяких інших містах з кінця березня займатимуться формуванням груп для спільної поїзди до Канева.

22 травня акція продовжиться біля пам'ятників Шевченку в усіх куточках України.

Історія акції

Ініціатором акції у травні 2007 року виступив Рух добровольців «Простір свободи»,
що поширив звернення з цього приводу.

У лютому 2008 року низка громадських об'єднань утворили оргком_тет з проведення "Прощi до Тараса". Безпосередньо органiзовують акцiю "Простiр свободи", Фундацiя регiональних iнiцiатив, Шевченко Клуб, Форум молодих лiдерiв i гурт "Сад". Сприяння в органiзацiї акцiї надають Демократичний Альянс, Спiлка української молодi в Українi, Нацiональний Альянс та iншi органiзацiї, а iнформацiйну пiдтримку - тижневик "Український тиждень"

Коло середовищ, що долучаються до акцiї, постiйно розширюється як на всеукраїнському, так i на мiсцевому рiвнях.

www.dotarasa.org
Bookmark and Share