ДОНЕЦЬК-ЛЬВІВ: набір учасників для участі в екологічному проекті


ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР НА ІНТЕРАКТИВНИЙ СЕМІНАР З ЕКОЛОГІЧНОЇ ПРОБЛЕМАТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗІ ЛЬВОВА ТА ДОНЕЦЬКА

Ініциативна група студентів Німецького технічного факультету за підтримки Колегії ім. Теодора Хойсса фундації Роберта Боша та філії "ІТЦ Сіменс Україна", а також за партнерства з Донецькою громадською організацією "Альянс" оголошує набір учасників з Донецька та Львова для участі в іновативному екологічному проекті.

Цей семінар, що стосується проблем екології та утилізації сміття в Україні, буде проведений з 15 по 19 травня в м. Донецьк та м. Святогорськ. За концепцією та ідеєю семінару «Торба чистоти, або Почни з себе» запланована участь 10 студентів з різних внз України - 5 учасників з Західної та 5 зі Східної України (Донецький національний технічний університет та Львівська політехніка). Такий склад передбачений з метою сприяння взаєморозумінню між різними регіонами України, активації суспільної діяльності учасників у боротьбі не тільки з проблемами екології в Україні, а й з іншими проблемами, які б вони не були. Також проект переслідує мету підвищення кваліфікації учасників в межах соціальної діяльності.
Програма семінару складається з двох етапів:
• Перші 3 дні будуть проведені у тихому мальовничому куточку Донецької області – Святогір’ї. Заплановані презентації, дискусії, рольові ігри, а також підготовка до проведення спільної екологічної акції. Тренінги побудовані за принципом «від простого до складнішого», «від теорії до практики» та будуть проводитися організаційною командою семінару.
• результати своєї роботи будуть представлені у столиці Донбасу, де учасники проведуть акцію біля великих супермаркетів у місті Донецьк, направлену на активізацію уваги суспільства до екологічних проблем, проблем утилізації відходів та використання екологічно чистих матеріалів для обгорток продукції.
За всіма питаннями по проекту, а також з питань участі у проекті прохання звертатися до 5 травня за адресою torba_ua@ukr.net (координатор проекту Андрій Корж). Для участі у проекті прохання надсилати додану анкету до 10 травня на електрону адресу torba_ua@ukr.net.

АНКЕТА УЧАСНИКА:

Bookmark and Share