ЛУЦЬК: фестиваль капоейри


Міжнародний фестиваль капоейри в Луцьку

Волинський обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна – Польща - Німеччина» спільно з НДЛМ і групою капоейри «International Capoeira Raiz» в Україні 9-11 травня проводять Міжнародний навчальний семінар з бразильського мистецтва капоейра.
Волинський обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна–Польща-Німеччина» спільно з Народно-демократичною лігою молоді (НДЛМ) та групою Капоейра International Capoeira Raiz в Україні проводять Міжнародний навчальний семінар з бразильського мистецтва капоейра у місті Луцькуза участі майстрів капоейри - Байларіно (International Capoeira Raiz, м.Байя, Бразилія), а також Боізіньйо (м.Зельона Гура, Польща), Марінейро (Португалія), а також клуби «Аше Капуейро» (Київ), «Тремі Тега» (Київ), «Сензала» (Львів), «Аше» (Харків), «Інтернешнл Капоейра Райз» (Луцьк), «Аше» (Тернопіль).

Дата і місце проведення: 9-11 травня 2008р., Україна, Волинська обл., Луцький р-н, оздоровчий табір «Сонячний». Також 11 травня о 18.00 відбудуться показові виступи на Театральному майдані Луцька за участі кращих майстрів України разом із концертом українських гуртів.

Медіа-партнери: Телеканал «Аверс», газета “Сім’я і дім”, радіо «СіД FM», газета «Відомості».

Довідка.

Бразильська капоейра – не лише бойове мистецтво, але й являє собою величезний сплав багатьох культур латино-американського та африканського континентів. Своєю неповторністю та багатогранністю вона поповнює загальну скарбницю культурного надбання людства.

Із загального ряду відомих єдиноборств капоейру виділяє те, що окрім розвитку фізичної сили та особливого погляду на світ, вона переслідує виключно естетичну мету. Капоейра, перш за все, являється яскравим видовищем, що демонструє найкращі людські фізичні якості та приваблює особливими музичними ритмами. Усі рухи капоейристів стилізовані під танцювальні та акробатичні. Виклик супротивника на бій – називається грою, а сам бій схожий на виставу.

Валерій Пельц


Bookmark and Share