КИЇВ: «Весняний форум»


«Весняний форум» є щорічним проектом організації «Іст Вест Бізнес», мета якого – налагодити ефективний зв’язок між представниками бізнес-структур та студентами, зацікавленими у тій чи іншій сфері економіки.

Вперше Форум відбувся 18-20 травня 2007 року і мав назву «Виклики перехідної економіки: досвід України та Польщі». Гостями форуму, крім студентів українських університетів, були також студенти Варшавської школи економіки.

Цьогорічний Форум «Економіка інновацій чи шлях до української «силіконової долини» відбудеться 23-25 травня у національному університеті «Києво-Могилянська академія» за такими напрямками:
Інноваційна економіка країни, регіону
Інновації у підприємництві
Формат Форуму передбачає виступи як студентів, так і представників компаній-партнерів Форуму. По закінченні форуму буде видано збірник наукових робіт студентів-учасників Форуму.

Студентам університетів України у середині січня 2008 року буде оголошено про Форум із запрошенням надсилати свої роботи, що відповідають тематиці Форуму. Дедлайн надсилання робіт – 20 квітня, і до 1 травня буде оголошено, хто із конкурсантів приїде на фінальну частину до Києва, відповідно до рішення конкурсної комісії, яку буде сформовано із викладачів економічного факультету НаУКМА.

Співпраця з компаніями передбачає залучення їх у якості:
партнерів (представник компанії виступить з промовою в одному із секційних напрямків роботи Форуму)
спонсорів (компанія вносить офіційний спонсорський внесок у розмірі 3000 грн )
Компанії-партнери та спонсори отримають статус офіційних партнерів Форуму «Економіка інновацій чи шлях до української «силіконової долини» та організації «Іст Вест Бізнес»

Представників ЗМІ ми запрошуємо до співпраці із набуттям статусу інформаційних партнерів, інформаційних спонсорів і Генерального інформаційного спонсора.

З приводу партнерства звертайтесь
8097-911 84 46 - Олександр
8063-478 41 90 - Віктор
8068-906 14 40
8098-764 77 78 - Світлана

Bookmark and Share