КИЇВ: «Культурний провідник – 2008»


«Культурний провідник – 2008»
друге вручення відзнаки «Культурний провідник» для ЗМІ


8 травня 2008 року о 16-00 в рамках програми фестивалю «ГОГОЛЬ Fest » відбудеться чергове вручення відзнаки «Культурний провідник» редакціям неспеціалізованих загальнонаціональних і регіональних друкованих видань (загальносуспільні ЗМІ), орієнтованих на широку аудиторію, за регулярне та цікаве висвітлення сучасного «культурного простору» України. «Культурні провідники» визначатимуться за результатами моніторингу ЗМІ за 2007 рік.

На Вас чекатиме Дух Куль Біт, таємнича атмосфера Мистецького Арсеналу, шоу мильних кульок, жива музика та інші сюрпризи. І, звісно, Ви дізнаєтесь, хто ж став «Культурним провідником-2008».

Нагадаємо, що минулого року «Культурними провідниками» стали лише чотири ЗМІ та два журналісти.

Місце проведення церемонії: камерний зал, комплекс «Мистецький арсенал» (Київ, вул. Мазепи, 30 (Січневого повстання). По закінченні церемонії всі гості запрошуються на концерт Каті Chilly і Со.
Ведучий церемонії - поет і художник Богдан-Олег Горобчук.

Серед гостей церемонії: журналісти та редактори часописів, Інтернет видань та ТВ, дипломатичний корпус (посли і культур аташе), галеристи, керівники та власники бізнес-структур, відомі письменники, музиканти, театральні режисери.

Організаційне забезпечення та PR-супровід проекту: корпорація інтелектуальних рішень «MSBrand Corporation».

Додаткова інформація: 486-03-30, 8-050-372-92-00, ksena@msbrand.net
Bookmark and Share