“Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні”Шановні панове!

Національний університет “Києво-Могилянська академія” за підтримки норвезької корпорації “Теленор”, у співпраці з Головним управлінням державної служби України проводить навчання державних службовців, аналітиків, науковців і викладачів у сфері державного управління в рамках проекту “Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні”.

Особливості Проекту:

- більшість курсів за програмою Проекту складається з двох модулів тривалістю 3 дні кожен, між якими слухачі мають змогу самостійно підвищувати свою кваліфікацію на засадах дистанційного навчання;
- навчання програми проводиться на основі новітніх досягнень світової науки про державне управління;
- викладачами є провідні фахівці з європейських та українських навчальних закладів;
- навчання здійснюється із застосуванням інформаційно-комп’ютерних технологій і сучасних методик викладання;
- слухачі, які успішно пройшли навчання, отримують сертифікат про підвищення кваліфікації.

З травня 2008 р. розпочинається друга частина зазначеного проекту, і запрошуємо працівників державних установ, громадських організацій та вищих навчальних закладів на навчання. Завдяки підтримці Головного управління державної служби України навчання на курсах проекту може бути зараховане державним службовцям як підвищення їхньої кваліфікації.
Перший курс «Розробка і здійснення державної політики» відбудеться 29-31 травня (модуль 1) та 12-14 червня (модуль 2). Навчання відбуватиметься в аудиторії 1-310 з 9.00 до 19.00 з четверга по суботу включно.

Під час навчання слухачам також буде запропоновано три майстер-класи: «Державна служба в Україні», «Психологія управлінської діяльності» та «Технологія написання аналітичного документа».

Протягом навчання всі слухачі будуть забезпечені обідами та кавою/чаєм. На жаль, ми не маємо змоги надавати житло та відшкодовувати будь-які витрати слухачів, пов’язані з приїздом до Києва та перебуванням.

Для участі в даних курсах необхідно заповнити нижчеподану анкету. Анкети надсилайте на нашу електронну адресу (project310@mail.ru) до 20 травня 2008 року.

Наша адреса: Національний університет «Києво-Могилянська академія»
тел. +38 (044) 425-40-49
вул. Сковороди, 2
1-й корпус, кімн. 310
м. Київ

Керівник проекту:
Олександр Дем‘янчук (044) 425-60- 48
e-mail:ademy@ukma.kiev.ua
Координатор проекту:
Юлія Дмитришин (044) 425-40-49
8(097) 887-87-45
e-mail:project310@ukma.kiev.ua

Сподіваємося на плідну співпрацю з Вами.


З повагою,
керівник проекту Олександр Дем‘янчук

Bookmark and Share