ЛЬВІВ: Свято Героїв


ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДРОДЖЕННЯ ІМЕНІ СТЕПАНА БАНДЕРИ


Львівське обласне відділення
м. Львів, пл. Міцкевича, 6/7, тел. + 38 (032) 297 51 98


П Р Е С – А Н О Н С

На виконання рішення Львівської обласної ради від 4 травня 1999 року № 144 „Про відзначення Свята Героїв” та з метою належного пошанування героїв національно-визвольних змагань 25 травня 2008 року Львівщина вже традиційно відзначатиме Свято Героїв.
Свято Героїв – лицарів духу, які загинули в боротьбі за вільну Україну, – відзначається саме у травні з метою належного вшанування пам’яті визначних українських політичних та громадських діячів: Миколи Міхновського, Симона Петлюри та Євгена Коновальця, які покинули цей світ у травні.

До відзначення Свята Героїв долучилося і Львівське обласне відділення Центру Національного Відродження ім. С. Бандери.

Ми маємо честь запросити Вас на вечір патріотичної пісні та поезії, присвячений Святу Героїв, який відбудеться 22 травня в малому залі Палацу культури ім. Г. Хоткевича (м. Львів, вул. Кушевича, 1, другий поверх). Початок о 19:00.

У вечорі візьмуть участь відомі львівські барди: Богдан Лялька, Орест Тучковський, дует сестер Луців, Андрій Євтушенко, Юлія Вороненко.

Організаторами заходу є Львівське обласне відділення Центру Національного Відродження ім. С. Бандери та Міський Палац культури ім. Г. Хоткевича, за сприяння МО „Граніт”.

Запрошуємо Вас долучитися до заходу та вшанувати пам’ять наших Героїв!


Віра Гой,
прес-секретар
ЛОВ Центру Національного Відродження
ім. С. Бандери
Контактний телефон: + 38 097 993 41 50


Bookmark and Share