МАРІУПОЛЬ: фестиваль дипломатичного мистецтва у рамках Євротижня


Про позитивне ставлення до ініціативи проведення змагання наряду з Міносвіти повідомило і Міністерство закордонних справ України. Таким чином, як профільне відомство з освіти, так і профільне професійне відомство вбачають доцільність та користь всеукраїнського змагання всіх зацікавлених міжнародними відносинами.

Серед останніх новин: до підтримки першого етапу додатково долучилися Інститут Євроатлантичного співробітництва, Група стратегічних та безпекових студій, журнал МЗС “Зовнішні справи”.
Другий етап у м. Маріуполі, у якому візьмуть участь численні переможці першого туру проспонсорований потужною мережею супермаркетів побуттехніки “Волд Бест”, машинобудівним гігантом “Азовмаш” та Маріупольскою міськрадою передбачає також зустрічи та спілкування учасників з Послом Республіки Польща Я.Ключковським, Генеральним консулом Греції Ф. Костелленосом, Почесним консулом Кіпру К. Балабановим. Очікується і візит Посла Італії в Україні, представників дипкорпусу Російської Федерації.
Водночас, організатор свята – Ліга “ДИПКОРПУС” продовжує готувати нові і нові сюрпризи для всіх учасників першого в Україні свята дипломатії та міжнародних відносин, зареєструватися на яке можна до 06.00 ранку 13 травня 2008 р.
Подробиці – на сайті Ліги: http://dipcorpus.at.ua/news/2008-04-25-409
Запрошуємо усіх охочих долучатися до історичного проекту!

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у 5-ій Відкритій олімпіаді з міжнародних відносин ім. І. Каподістрії.
Дане змагання покликане по-перше компенсувати відсутність профільного конкурсу з міжнародних відносин від Міносвіти, по-друге – дати змогу усім охочим та зацікавленим випробувати свої знання міжнародної проблематики.
Захід проходитиме у 2 етапи:
13 травня о 19.00 – Всеукраїнська інтернет-вікторина – учасники отримують пакет тестових та творчих завдань, який після виконня має бути надісланий на адресу оргкомітету Олімпіади ім. І. Каподістрії: dip_olimpiada_ua@ukr.net.

23-25 травня - 20 найкращих учасників будуть запрошені на фестиваль дипломатичного мистецтва у рамках Євротижня у м. Маріуполі, на базі Штаб-квартири Ліги “ДИПКОРПУС”. Заходи фестивалю передбачатимуть дискусії та круглі столи з дипломатами та політологами а тему зовнішньої політики України, конкурси, фірмовий маріупольський турнір по “Євро-Брейн-рингу”, ін. Фіналом стане Гала-концерт до Дня Європи з церемонією нагородження переможців.
Для участі в 1 етапі просимо до 06.00 ранку 13 травня надіслати на адресу dip_olimpiada_ua@ukr.net листа з зазначеними 1. П.І.П., 2. конт. телефонами, 3.адресою е-пошти, 4. адресою проживання, 5. назвою ВНЗ/місця роботи.
Запрошуємо усіх охочих та небайдужих долучитися до Всеукраїнського свята міжнародних відносин!


Автор: Інформаційний департамент Ліги “ДИПКОРПУС” (dipcorpus-mdgu@ukr.net)
Джерело: Ліга політологів-міжнародників “ДИПКОРПУС” (www.dipcorpus.at.ua)
Bookmark and Share