ВОЛИНСЬКА МОЛОДЬ ВИСТУПИЛА ПРОТИ ТИСКУ КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ НА ПРОКУРАТУРУ !!!


Ряд молодіжних організацій Волині оприлюднили відкритий лист, у якому висловлюють незгоду з позицією виконавчої влади області щодо перешкоджання роботі органів прокуратури та підтримку прокурору області Андрію Гілю. Про це 9 червня Західну інформаційну корпорацію повідомили у прес-службі Волинської філії Української студентської спілки.
Відкритий лист адресовано Президенту України, Генеральному прокурору України, головам обласних державної адміністрації та обласної ради, а також керівникам ЗМІ. У листі зокрема йдеться:
«Ми, представники молодіжних організацій Волині, обурені ситуацією, що склалася навколо прокуратури Волинської області і прокурора зокрема. Найбільш незрозумілою для нас є позиція керівництва виконавчої влади області щодо негативного ставлення та перешкоджання нормальній роботі прокуратури області. Наявні факти серйозних звинувачень у зловживаннях та інших злочинах, проте жодне таке звинувачення не доведене у встановленому порядку».
«Найлегше критикувати та звинувачувати у бездіяльності керівництво органу, який здійснює нагляд над додержанням закону і захищає інтереси громадян та держави... Необхідно відкинути політичні амбіції, і врешті-решт почати працювати, засукавши рукави...», – додають ініціатори відкритого листа.
Молодіжні лідери зазначають, що вони висловлюють підтримку прокурору області Андрію Гілю і звертаються до вищих керівних органів держави із проханням втрутитись у ситуацію, що склалася.
Відкритий лист підписали лідери молодіжних організацій: Об’єднання студіюючої молоді «Зарево», облорганізації Спілки української молоді, Волинської філії УСС, крайової організації «Молодий рух Волині», Обласного комітету молодіжних організацій, Форуму молодих депутатів Волині та Молодіжної адміністрації Волинської області.


P.S.
У ВОЛИНСЬКОМУ ДЕРЖУНІВЕРСИТЕТІ ВСТАНОВЛЕНО СКРИНЬКИ ТА „ТЕЛЕФОН ДОВІРИ”
10 червня у Волинському державному університеті встановлено поштові скриньки та „телефон довіри” для зв’язку студентів, викладачів та батьків з ректоратом. У такий спосіб виконуючий обов’язки ректора Ігор Коцан намагається знайти довіру у людей а також подолати хабарництво, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Ігор Коцан не отримав підтримки у більшості колективу, коли його представляли. Професори виступили проти призначень без узгодження з колективом, особливо людей, які не мали до того моменту ніякого відношення до ВДУ. Оголошений конкурс на вакантне місце ректора зібрав уже понад 20 претендентів.
Фактично вже стартували і прийом документів та вступні іспити до ВДУ. Минулого навчального року було порушено декілька кримінальних справ пов’язаних із хабарництвом. Однак, як кажуть студенти, не чесні на руку викладачі знайшли інші схеми непрямого отримання хабарів і стали брати більше.

© 2004 Інформаційне агентство „Західна інформаційна корпорація”

Bookmark and Share