Ярослава Ющенка запросили на молодіжний форум до Китаю


Голову Харківської регіональної організації партії «Народний Союз Наша Україна», заступника губернатора області Ярослава Ющенка запрошують взяти участь у Міжнародному туристичному та молодіжному форумі у Китаї. Про це заявили представники делегації провінції Шаньдун Китайської Народної Республіки, які перебували з візитом у Харкові.

Як повідомляє партія НС "НУ", під час офіційної зустрічі Ярослав Ющенко привітав гостей, зазначивши, що "всі попередні домовленості, яких було досягнуто під час його візиту до провінції Шаньдун, набувають конкретного сенсу, прикладом чого є і цей візит китайської делегації до Харкова".

Сторони обговорили питання співпраці між двома регіонами, зокрема, майбутнє підписання Угоди про співробітництво між Харківською облдержадміністрацією та Народним Урядом провінції Шаньдун та ідею кооперації в галузі авіабудування.

Ярослав Ющенко подякував за запрошення на форум та, зі свого боку, запросив представників провінції Шаньдун приїхати на Слобожанській ярмарок, якій відбудеться 23 вересня у Харкові.

Bookmark and Share