Підсумки конкурсу "Молодь України – ХХІ століття"


17 червня у Києві відбудеться церемонія нагородження переможців І та ІІ туру Всеукраїнського молодіжного конкурсу „Молодь України – ХХІ століття”. Захід розпочнеться об 11:00 у Конгрес-холі Президент-готеля „Київський” (Київ, вул. Госпітальна, 12). Учасники конкурсу отримають дипломи та цінні призи, а по завершенню церемонії візьмуть участь у тренінгу “Написання та менеджмент проектів”. Організаційний комітет презентує подальший план дій.

У церемонії візьмуть участь Міністр освіти та науки України С. Ніколаєнко, Президент Академії педагогічних наук В. Кремень, Віце-президент АПН О. Савченко, Ректор Київського національного університету В. Скопенко, Ректор Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова В. Андрущенко, представники партнерів конкурсу – "Європейського страхового альянсу", видань "Телекритика" та "Телемир", Програми технічної допомоги „Місцеві екологічні плани дій в Україні”, Інституту розвитку територіальних громад, видавничо-поліграфічного підприємства „Гнозис” та інші.

Конкурс “Молодь України – ХХІ століття” започаткований навесні 2004 року як спільна ініціатива Академії педагогічних наук України, групи Міжнародних донорських організацій та Міжнародних програм технічної допомоги в Україні, ЗМІ та медіа-об`єднань. Конкурс проводиться під патронатом: Міністерства освіти і науки України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Інституту вищої освіти АПН України, Малої академії наук України.

Головна мета конкурсу - надати молодим талановитим людям можливість здійснити свої задуми та отримати освіту, необхідну для самореалізації. Завдяки конкурсу молоді люди не лише змагаються у написанні проектів, а й отримують необхідні для їхньої реалізації вміння та навички.

До участі у конкурсі залучаються проекти, подані школярами, студентами, молодими фахівцями. Конкурс проходить за наступними напрямками: соціальні проекти, бізнес-проекти, медіа-проекти, IT-проекти та екологічні проекти.

Протягом І та ІІ туру до організаційного комітету надійшло близько 150 проектів. Найбільш популярнішим виявився напрям соціальних проектів: в цій категорії було подано понад 50 заяв.

Які проблеми турбують молодих конкурсантів? Найбільш розповсюдженими виявилися проекти, спрямовані на вирішення питань, пов’язаних з молодіжною сферою – освіта, юридична допомога, розвиток громадянської та екологічної свідомості молоді, дозвілля, видання молодіжних ЗМІ, профілактика та соціальна реабілітація, працевлаштування та підтримка підприємництва. Крім того, конкурсанти також зацікавлені у розв`язанні складних соціальних питань: сирітство, безпритульність, допомога хворим та неповносправним тощо.

Головні призи конкурсу – отримання та продовження освіти: вступ без іспитів до вищого навчального закладу, магістратури чи аспірантури за обраним переможцем напрямком. На церемонії будуть представлені переможці конкурсу, що вже стали студентам за підсумками першого туру.

Акредитуватися для участі у прес-конференції, присвяченій завершенню І та ІІ турів конкурсу, та отримати додаткову інформацію можна в організаційному комітеті:
тел.: (044) 280-10-46 (Борисенко Алла Яківна),
e-mail: molod@ln.ua, http://www.MolodXXI.kiev.ua.

Bookmark and Share