Наркоманія в Україні поширюється: міністр МОЗ Поліщук


Український міністр охорони здоров`я повідомив, що зараз в Україні офіційно зареєстровано 85 тисяч наркоманів,але загальна кількість споживачів наркотиків може сягати 200 тисяч. Виступаючи у Верховній Раді, Микола Поліщук сказав, що майже 80% з них - молоді люди віком до 30-ти років. Він також сказав, що найбільш поширеним вживання наркотиків є у Дніпропетровській області та інших південносхідних регіонах.

BBC Ukrainian

Заява міністра з`явилася на тлі громадських акцій у Донецьку, де лунають скарги на легкість придбання препарату трамадол.

Як повідомила наша кореспондентка Ліна Кущ з Донецька, близько тисячі учасників акції тримали у руках символічні труни і портрети молодих людей, які, як стверджують демонстранти, померли через вживання наркотиків і бездіяльність органів боротьби і профілактики наркоманії.

Українське міністерство охорони здоров`я заявило, що готується запровадити особливий контроль над продажем знеболюючого препарату трамадол, який, згідно з твердженнями лікарів, має наркотичні властивості.

Міністр охорони здоров`я Микола Поліщук сказав у Верховній Раді, що цього тижня має з`явитися відповідний наказ.

Bookmark and Share