ВЛІТКУ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЗАКАРПАТТЯ БУДУТЬ ЗАПОВНЕНІ ВЩЕРТЬ, ОДНАК СПРАВИ ЩОДО ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ КЕПСЬКІ


Влітку дитячі табори Закарпаття будуть заповнені вщерть – планується оздоровити 85300 дітей. Однак справи щодо протипожежної безпеки у таборах кепські. Керівництво закладів скаржиться на брак грошей. Про це Західній інформаційній корпорації повідомили 15 червня в Центрі пропаганди УМНС України в Закарпатській області.
Перевірка таборів на предмет протипожежної безпеки засвідчила численні вади: електрогосподарство деяких уже давно потребує заміни, не проводиться ревізія пристроїв блискавкозахисту будівель, бракує первинних засобів для гасіння пожеж, пожежні щити не укомплектовані, вогнегасники не працюють, з року в рік не проводиться обробка дерев’яних конструкцій спеціальними протипожежними розчинами.
Керівники шкіл, на базі яких працюватимуть табори, не поспішають обладнувати приміщення системами пожежної автоматики, мотивуючи це нестачею коштів.
Органи державного пожежного нагляду області за виявлені грубі порушення вимог пожежної безпеки притягли до адміністративної відповідальності 74 керівників та інших посадових осіб, призупинили експлуатацію 24 приміщень та 57 дільниць електромережі.
Однак вогнеборці вирішили компенсувати недолугість дорослих керівників у протипожежній справі роботою з дітьми – вони поїдуть до дітей на пожежних машинах і розкажуть їм про ази безпеки.

Bookmark and Share