ДОНЕЧЧИНА: конкурс на найкраще висвітлення теми подолання корупційних явищ в вищій освіті


Конкурс для ЗМІ на найкраще висвітлення теми подолання корупційних явищ в вищій освіті
Донецька громадська організація „Альянс” запрошує до участі у конкурсі на найкраще висвітлення теми подолання корупційних явищ в вищій освіті представників засобів масової інформації України, що оголошується в рамках проекту (за підтримки проекту „Гідна Україна), що спрямований на підвищення прозорості в вищих навчальних закладах.

Мета проекту – активізувати ЗМІ (в т.ч. молодіжні та студентські видання) для створення сталих умов для прозорості вищої освіти, розбудувати та поширити механізми, які впливають на подолання корупції в ВЗН „знизу”, а також посилити обізнаність студентства щодо застосування цих механізмів.

Конкурс на краще висвітлення теми подолання корупційних явищ в вищій освіти у ЗМІ покликаний заохотити журналістів та редакторів ЗМІ висвітлювати більше інформації на тему негативних явищ в вищій освіті, пов’язаних з хабарництвом, а також поширювати інформацію про позитивні приклади подолання цих явищ. Нагородження переможців відбудеться під час підбиття підсумків проекту на конференції в вересні. Номінації будуть визначатися на основі змістового аналізу публічного матеріалу на тему подолання корупційних явищ в вищій освіті.

До участі в конкурсі допускаються роботи, що були опубліковані в періодичних виданнях ЗМІ України українською чи російською мовою, транслювалися на українських радіо-, телеканалах з лютого 2008 року.
Критерії для оцінки публікацій включатимуть:
1. Кількість статей, тривалість теле- чи радіопрограм по зазначеній тематиці;
2. Якість матеріалів про подолання корупційних явищ в вищій освіти;
3. Унікальні дослідження та новаторські підходи при написанні про корупційні явища в освіті;
4. Актуальність викладеного матеріалу;
5. Стимулюючий ефект публікацій (чи заохочують до чесної та прозорої освіти);
6. Аудиторія, охоплена матеріалом (кількість читацької чи глядацької аудиторії).

Заявку на участь в конкурсі та копії статей, записи телепрограм, записи радіопередач можна надсилати поштою з поміткою «На конкурс публікацій» до 30 липня 2008 року.

За додатковою інформацією можна звертатися за адресою: пр. Миру, 8, офіс 406, Донецьк, 83015, e-mail: alliancecenter@mail.ru, тел. /факс (062) 338-40-83, Альона Каравай – керівник проекту, Світлана Закревська – експерт по роботі зі ЗМІ.

ЗАЯВКА:Bookmark and Share