Національний Альянс розвиває міжнародні контакти !


З 8 по 12 червня в Республіці Польща з робочою поїздкою перебувала група українців: голова Національного Альянсу Ігор Гузь, голова Центру громадських молодіжних організацій Волині «Наша справа» Владислав Стемковський та депутат Ківерцівської міської ради Олександр Мельничук.
Метою поїздки була участь в третій всепольській конференції «Зв’язки з громадськістю місцевого самоврядування» яка відбулась в місті Краснік Люблінського воєводства. Зокрема голова НА мав доповідь на тему: «Порівняльний аналіз роботи виборчих штабів Віктора Ющенка та Віктора Януковича під час президентських перегонів».
У Варшаві відбулися ряд зустрічей з представниками українських та польських організацій на предмет співпраці.
Зокрема дві польські організації «Wolna Ukraina» та «Kuznia Wschodnia» висловили бажання співпрацювати в напрямку розвитку демократичних цінностей у Білорусі. Були досягнуті попередні домовленості з представниками навчальних закладів Польщі, щодо навчання в цій державі виключених з своїх навчальних закладів за політичні переконання білоруських студентів.
Окрім того, представники українських студентських середовищ Варшави та Любліна погодились координувати свою роботу з Національним Альянсом в культурному та суспільному напрямках.

Інформ-відділ Національного Альянсу
конт. тел. 8-050-378-77-47
info@national.org.ua

Bookmark and Share