УКРАЇНА-КИЇВ: флеш-моб акція „ЄВРО-2012 – Ми спостерігаєм!”


Українську владу моніторить молодь!

10 липня о 13.30 почнуть спостерігати і за організацією ЄВРО-2012. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» проведе незалежну всеукраїнську флеш-моб акцію „ЄВРО-2012 – Ми спостерігаєм!”. Організатори акції поставили собі за завдання: привернути увагу громадськості до бездіяльності чиновників та занадто повільної підготовки до Чемпіонату. Таке халатне відношення влади ставить під загрозу проведення цього форуму в Україні. Ця проблема, без перебільшення, об'єднала всю Країну і уся громадськість воліє бачити у діях чиновників рішучі кроки, адже терпіння комісарів УЄФА не гумове і в будь-яку хвилину воно може урватися.
18 квітня 2007-го року на засіданні УЄФА у Кардіффі Україну та Польщу визначили господарями ЄВРО-2012. До оголошення офіційних результатів мало вірилося, що братські країни отримають таке право. Проте, члени виконкому УЄФА були одноголосними у своєму виборі і дотрималися обіцянки розширювати футбольну географію на схід. Унікальний шанс стати господарями європейського футбольного форуму в нашій державі був сприйнятий, як подарунок долі. Далі справа була за чиновниками, верхівкою влади.
З того моменту вже пройшло більше року і, як не прикро констатувати, але питання розбудови інфраструктури країни, будівництва сучасних футбольних стадіонів у Києві та Львові зависли у повітрі. Вирішенню цих невідкладних проблем гальмує не стабільна політична ситуація в Україні, відсутність порозуміння в найвищих гілках влади, популізм перших осіб держави та страшенна корупція, яка „в’їлася” в усі ланки управлінської системи. Ця бездіяльність приводить до того, що ледь не щодня доводиться чути інформацію про те, що ЄВРО-2012 в України та Польщі можуть відібрати.
Керівництво європейського футбольного союзу поки що уникає гучних заяв і терпеливо очікує серйозних дієвих кроків керівництва української Держави. З боку останніх поки що лунають лише обіцянки.
Минулого тижня Мішель Платіні показав нам “жовту картку”, і натякнув, що в нас є ще 3 місяці, щоб взятися за голову і почати працювати. А своє останнє слово УЄФА скаже вже у вересні, в Бордо, вирішивши остаточно долю ЄВРО.
Саме тому метою заходу стало: підштовхнути увесь чиновницько – бюрократичний апарат до рішучих дій, не лише на словах, а й на справі.
Нехай знають – владі не вибачать втрату ЄВРО-2012!
Дата та час
проведення: 10 липня 2008р., о 13:30, тривалість акції – 15 хв.

Місце проведення: Київ: навпроти головної будівлі КМУ, вул. Грушевського, 12
(з підсумковим спілкуванням зі ЗМІ)
Донецьк: під стінами Облдержадміністрації
Львів: під стінами Облдержадміністрації
Харків: під стінами Облдержадміністрації
Сценарій заходу: 23 людини різного віку, статі, соц.статусу виділяються з натовпу перехожих, шикуються в лінію і поетапно великими літерами викладають декларацію, адресовану чиновникам: «Через халатність влади ... ми можемо втратити ЄВРО. Чиновники, пора до праці!». Повертаючись до КМУ учасники акції демонструють напис на футболках: «Ми за вами спостерігаємо!».
Спілкування організаторів зі ЗМІ: По закінченню флеш-моб акції учасники йдуть роздавати перехожим листівки на тему «Проведення ЄВРО-2012 під загрозою», а представники «Фундація регіональних ініціатив» дадуть відповіді на запитання ЗМІ (початок спілкування зі ЗМІ 13:45).- Запрошуємо ЗМІ прийти та підтримати громадську ініціативу
- «ЄВРО-2012 – ми спостерігаємо!»


З повагою, Руслан Рохов,
Заступника Голови ВМГО «ФРІ»
+38 (097) 782-69-78
+38 (093) 753-99-44
rokhov_ruslan@ukr.net


За додатковою інформацією звертайтесь, будь-ласка, до керівника стратегічного департаменту ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив»
Безніса Олександра, тел.: 8 (095) 577-27-21, +38 044 592 78 48 alex-leon85@rambler.ru

Bookmark and Share