ДОНЕЧЧИНА: міжнародні волонтерські проекти в Донецьку та с. Великий Лог, Луганська область


Міжнародні волонтерські проекти в Луганській та Донецькій областях

МВО „СВІТ-Україна” шукає учасників для міжнародних волонтерських проектів в Донецьку та с. Великий Лог, Луганська область.

В проектах візьмуть участь міжнародні волонтери з Бельгії, Австрії, Німеччини, Швеції, США, Швейцарії та України (по 15 учасників в кожному проекті).

Проект в Донецьку реалізується спільно з НУО „Радуга” та реабілітаційним центром для дітей та молоді з обмеженими можливостями (ДЦП, аутизм, тощо). Центр пропонує можливості для розвитку та інтеграції дітей та молоді з обмеженими можливостями шляхом проведення творчих занять з плетення бісером, вишивання, аплікації, театр мод тощо. В рамках міжнародного волонтерського проекту планується організувати екскурсії на природу та заняття на різні теми для дітей та молоді, презентації країн учасників проекту та спортивні заходи.

Проект в Луганській області реалізується спільно з ЛОО „Зелений світ”. Волонтери працюватимуть в природоохоронній зоні навколо Краснянського водосховища, яка має увійти до складу майбутнього регіонального ландшафтного парку „Зелене намисто Донбасу”. Робота включатиме очищення берегів річки та джерел, встановлення інформаційних знаків про територію. Учасники матимуть можливість відчути атмосферу справжнього степу, насолодитися його просторами, дізнатися про типові степові ландшафти, флору та фауну, та провести незабутні вечори біля вогнища в цікавому товаристві. Проект проходитиме з 1 по 14 серпня.

Вимоги до учасників: від 16 років, знання англійської мови, зацікавленість в тематиці проекту.

Умови участі: харчування та проживання для учасників безкоштовно, вартість дороги не відшкодовується.

Кінцевий термін для подання заявок – 15 липня.

Додаткова інформація:

МВО „СВІТ-Україна”
info@svit-ukraine.org
www.svit-ukraine.org
+38 067 2630926


Форма заявки:

1. ПІБ
2. Дата народження
3. Адреса, телефон, електрона пошта
4. Досвід громадської або волонтерської діяльності
5. Чому ви зацікавлені взяти участь в цьому волонтерському проекті? Яким чином ви можете допомогти під час реалізації проекту
6. Знання мови: англійська (добре, посередньо), знання інших мов
7. Особливі умови (вегетаріанське харчування, тощо)


Заявку треба надсилати МВО „СВІТ-Україна” info@svit-ukraine.org до 15 липня 2008 року.


Bookmark and Share