УКРАЇНА: Свята Ватра про Калину


Нагадав про себе україно-естонський гурт Свята Ватра, одним із засновників якого є Руслан Трочинський – колишній тромбоніст Гайдамаків. 24 липня Свята Ватра випускає другу платівку Калина, названу так за заголовною піснею. Запис має повністю передати настрій і живограйність, які команда показує під час своїх виступів.

Своєму доробкові група збирається відразу надати якомога ширшого розголосу: спочатку наживо представить плиту на Фільянді Фольк Фесті (Viljandi Folk Music Festival), що гудітиме в однойменному естонському місті 24-27 липня, потім повезе свої нові пісні до Швеції на народоспівчу забаву Urkult, яка триватиме від 31 липня до 2 серпня включно. Після фестивального літа, восени, гурт збирається проїхатися з Калиною містами і містечками Естонії, а також по інших країнах. Якщо зорі стануть в необхідний ряд, то не виключено, що Свята Ватра завітає з новим кружальцем і до України.

Як вже повелося у команди, новоспечена платівка поєднуватиме в собі награвання та наспіви з наших Карпат і, безумовно, естонські корінні співи.

До речі, Руслан Трочинський випещує задум здійснити мандрівку Карпатами усім гуртом, аби естонські учасники Святої Ватри пройнялися виром полонин, биттям гір та почули справжніх гуцульських весільних музик. Цілком ймовірно, що це трапиться вже цього літа-осені.

Зміст:

1. Калина
2. Свята Ватра
3. Poiss nagu ponks (Вишуканий хлопчик)
4. Piimanaiste polka (Доярська полька)
5. Верховина 1
6. Маруся…
7. Punk-Polka-Tuli, Punk-Polka-Fire
8. Дівочі сподівання
9. Ristmik nagu sild (Шлях наче міст)
10.Päikesetõusu lugu (Пісня до сходу Сонця)
11.Neiukene noorukene (Естоночка)
12.Верховина 2
13.Колядка
14.Lodja labajalg (Вальс морячка на баржі)

ХАЙ ЩАСТИТЬ!
Юрко Зелений
+38067-94-658-34–особовий
+38044-417-56-14–осідок, факс
www.fdr.com.ua
Bookmark and Share