ЛЬВІВ: AIESEC організовує фестиваль


AIESEC у Львові організовує фестиваль культур «Львів International»

Міжнародна молодіжна організація AIESEC у Львові за підтримки Львівської міської ради організовує 13 липня фестиваль культур «Львів International».

Метою фестивалю є ознайомлення львів’ян та гостей міста з культурами та традиціями різноманітних народів світу шляхом представлення іноземними стажерами своїх країн, а також популяризація українських культурних надбань як невід’ємної частини світової культурної спадщини.

«Львів International» складатиметься з двох частин. Перша частина – презентація культур інших держав стажерами, що перебувають на стажуванні в Україні, зокрема представниками з Сінгапуру, Туреччини, Єгипту, США, Польщі, Голландії, Пуерто-Ріко, Гонк Конгу, Німеччини, Бразилії і ін., друга частина – представлення культури нашої держави.

Фестиваль «Львів International» відбудеться 13 липня на площі Ринок і розпочнеться о 16 годині. У програмі фестивалю виступ ансамблю «Черемош», представлення стажерами своїх країн, презентація України з залученням учнів середніх шкіл міста Львова та членів організації AIESEC, різноманітні вікторини, виступ львівських музичних груп і багато іншого. Детальну програму «Львів International» можна знайти на офіційному сайті організації AIESEC за адресою www.aiesec.lviv.ua

AIESEC - міжнародна громадська організація яка допомагає молодим людям віднайти та розвинути свій потенціал для позитивного впливу на суспільство. Об'єднує 28 000 молодих людей у 105 країнах світу.

Контакти:

Координатор з комунікацій AIESEC у Львові Олег Піх

+38 093 10 33 667, oleg.pikh@gmail.com, http://www.aiesec.lviv.ua

З повагою Щирба Павло
Заступник голови Інформаційного відділу
Інституту Громадського Лідерства.
ICQ: 211-116-486
e-mail: lviv_net@yahoo.com

Bookmark and Share