ЗАХІДНА УКРАЇНА: загони студентів


Охочих попрацювати у студентських загонах Львівської залізниці щороку більшає

Львівська залізниця у період інтенсивних літніх перевезень залучає до практичної роботи загони студентів та випускників ВНЗ залізничного транспорту І-ІУ рівнів акредитації.


Такі практичні заняття для студентів-залізничників організовують, аби надати можливість опанувати робітничі професії за напрямком навчання, удосконалити знання та набути необхідних кваліфікаційних навичок. У свою чергу, практиканти допомагають забезпечити обслуговування збільшених обсягів сезонних літніх перевезень.
Так з 01.06.2008 року до 30.08.2008 року залізничники запланували роботу в студентських загонах для 222 практикантів, з яких 94 особи представляють Львівський факультет Дніпропетровського національного університету ім. академіка В. Лазаряна; 50 осіб з інших факультетів цього ВНЗ; 12 студентів Львівського технікуму залізничного транспорту та 66 студентів Чернівецького технікуму залізничного транспорту.
Усі студенти мають нагоду не лише спостерігати за роботою дорослих і досвідчених залізничників, але й повною мірою долучитися до цього процесу. Таким чином Львівська магістраль забезпечує собі досвідчених і кваліфікованих працівників, а студенти не лише вчаться працювати, а й отримують за це платню. Така практика чудово зарекомендувала себе і дає позитивні результати вже не один десяток років.
Довідково. У 2007 році 152 студентів працювали в пасажирському, колійному господарствах та господарстві сигналізації та зв’язку. Цього року кількість охочих скористатися наданою Львівської залізницею нагодою такої практики суттєво зросла.

Прес-центр Львівської залізниці

Bookmark and Share