Томенко розселе студентів по гуртожитках


Віце-прем`єр-міністр України з гуманітарних і соціальних питань Микола Томенко вважає, що Міністерство освіти і місцева влада повинні посилити контроль за розміщенням студентів в гуртожитках. Як повідомили в прес-службі віце-прем`єра, відповідаючи на питання журналістів про проблеми, пов`язані з початком навчального року, Томенко заявив, що уряд і місцева влада в цілому добре підготувалися до Першого вересня.

Він заявив, що „в деяких регіонах були проблеми з невчасним забезпеченням шкіл підручниками , але уряд виконав всі свої зобов`язання з фінансування друкування навчальної літератури”.

На думку Томенка, сьогодні однією з найгостріших проблем, пов`язаних з початком навчального року, є належне забезпечення студентів місцями в гуртожитках. „Протягом останніх років траплялися непоодинокі випадки приватизації і продажу гуртожитків вищих навчальних закладів. До того ж збільшилася і кількість студентів, а фонд гуртожитків навпаки зменшувався і не обновлялася” , - вважає Томенко.

У зв`язку з цим віце-прем`єр-міністр доручив Міністерству освіти і головам обласних державних адміністрацій провести наради з керівниками вищих навчальних закладів з метою максимально забезпечити місцями в гуртожитках студентів, особливо із соціально незахищених сімей, а також не допустити розміщення там людей, які не вчаться або не працюють у вузах.

«ForUm»

Bookmark and Share