УКРАЇНА: подолання стереотипів минулого як засіб національного єднання


УВАГА!!! Інститут Політичної Освіти оголошує конкурс на участь у проекті «Подолання стереотипів минулого як засіб національного єднання»

Аналіз подій минулої виборчої кампанії свідчить, що окремими політичними силами напередодні виборів та й зрештою, після їх закінчення, використовується різниця історичних шляхів, відмінності у культурі та традиціях, просто географічна віддаленість східних та західних регіонів України у своїх вузько-партійних цілях – для залучення електорату на той чи інший бік.
Дана ситуація створює проблему розколу нації, закладає фундамент непорозуміння в українському суспільстві, створює сприятливі умови для зародження сепаратизму, що в кінцевому результаті може загрожувати цілісності та суверенітету України.
Впевнені, що різноманітність культур регіонів України – наше багатство, а єдність українського народу – головна державна цінність, тому виступаємо категорично проти всяких спроб розділити Схід та Захід країни!
Усвідомлюючи цю небезпеку Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні вже другий рік поспіль реалізовує проекти, метою яких є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних навчань та тренінгів.
В минулому році участь у проекті взяли представники Донецької та Львівської областей. У 2008 році проект реалізовуватиметься в Луганщині та Буковині.
Теми, які плануються до обговорення є надзвичайно актуальними на сьогоднішній день в суспільстві, вимагають глибокого вивчення та розуміння. Участь у заходах візьмуть фахівці та експерти з питань, які часто розколюють Україну. Пошук правди, істини та компромісу – основне завдання запланованих заходів.

Час і місце проведення заходів:
м. Луганськ 12-14 вересня 2008 року.
м. Чернівці 19-21 вересня 2008 року.

Цільова група: представники органів місцевого самоврядування Луганської та Чернівецької областей (депутати місцевих рад, мери міст, працівники виконавчих органів влади) та активісти третього сектору (неурядових організацій).

Кількість учасників:
м. Луганськ (12-14 вересня 2008 року) – група 35 чол. (12 чол. – представники Буковини, 23 чол. - Луганщина).
м. Чернівці (19-21 вересня 2008 року) – група 35 чол. (12 чол. – представники Луганщини, 23 чол. – Чернівецька область).

Умови участі:
- вік – від 25 років;
- належність до цільової групи (див. вище);
- можливість брати участь у двох заходах.

Документи, що повинен надати кандидат на навчання:*

1. Заповнена анкета кандидата на участь в семінарах;
2. Резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);
3. Есе на тему „Що заважає об’єднати Україну?” Має нараховувати біля 600 слів.
4. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, місцева рада, громадська організація тощо).

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати факсом 8 (044) 278-55-43, 278-55-16, або електронною поштою ipo_deputaty@yahoo.com

Остання дата надсилання документів: 20.08.2008р.

Організаційні питання
Витрати учасників, включаючи проїзд, проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів беруть на себе організатори.

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти www.ipo.org.ua та звернувшись за телефонами: 8 (044) 278-55-43, 278-55-16.
Також анкету можна скачати нижче.

Контактні особи:
Ростислав Томенчук – тел./ моб. 8 067 544 01 85
Любомир Грицак – тел./ моб.. 8 067 402 80 31

АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ:


Bookmark and Share