ПОЛТАВЩИНА: Запрошуємо до участі у семінарі „Написання проектів”


Запрошуємо до участі у семінарі „Написання проектів” у рамках проекту „Розвиток громадської ініціативи серед молоді”!

Дата проведення: 27 липня 2008 року

Час проведення: з 10:00 до 15:00, з перервою на кава-паузу.

Учасники заходу: представники учнівської та студентської молоді, громадських організацій, районної влади (відділи у справах сім’ї, молоді та спорту, центри соціальних служб, представники РДА) з районів Полтавської області.

Місце проведення: м. Лубни Полтавської області, вул. Генерала Ляфкіна, 2, приміщеня 10 школи (район стадіону)

Організатори заходу: Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки Мережі „Громадські ініціативи України” та The National Endowment for Democracy (NED).

У рамках проведення семінару – тренінгу учасники зможуть отримати інформацію про проект „Розвиток громадської ініціативи серед молоді”, поділитися досвідом своєї роботи з партнерами з інших районів отримати теоретичні навички з написання проектів, фондрайзингу. У свою чергу учасники тренінгів зможуть використати отримані знання на практиці під час проведення конкурсу міні-грантів, який буде оголошений з 04 серпня 2008р.

КОРОТКО ПРО МЕРЕЖУ:
Мережа громадянських ініціатив в Україні була заснована як неформальна група регіональних громадських організацій з 10 областей, що спільно спрямовують зусилля на просування громадянських ініціатив у регіонах. У мережі чітко сформовано спільні цілі і цінності побудови демократії в Україні через відновлення, активізацію і організацію місцевих громад через підтримку місцевих лідерів і громадянських ініціатив. Починаючи з 2007 регіональні українські неурядові організації взяли на себе відповідальність за підтримку місцевих неурядових організацій в 10 областях України з перспективою розширити свою діяльність на всі області. Діяльність мережі поширюється на Сумську, Вінницьку, Одеську, Херсонську, Тернопільську, Полтавську, Запорізьку, Херсонську, Харківську та Хмельницьку області.

Нашими партнерами є: Товариство «Східноєвропейський демократичний центр» (Польща), National Endowment for Democracy (США)Контактна особа:
Пищита Світлана – координатор проекту, голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
Тел./факс (05366)3-51-06, 8(066)2509792, 8(067)4961908
e-mail: svet3008@mail.ru

Bookmark and Share