ПІВДЕННА УКРАЇНА: тур „Антикорупційна молодіжна кампанія України”


30 липня 2008 року стартує 2-ий етап
Автобусного туру „Антикорупційна молодіжна кампанія України”

30 липня 2008 року почнеться 2-ий етап антикорупційного освітнього проекту – Автобусного туру „Антикорупційна молодіжна кампанія України”.
Учасниками стануть представники Міністерства освіти та науки України, представники студентського самоврядування та профспілок, активісти громадських організацій тощо, представники місцевих органів самоврядування, влади та прокуратури.
Організаторами виступають Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Українська Студентська Спілка” та Регіональне представництво Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.

Автобусний тур (1-ий етап) був спрямований на Житомир, Луцьк, Рівне та Львів, і тривав з 12 до 14 березня 2008 року.
2-ий етап спрямований на Херсон, Миколаїв, Одесу та триватиме з 30 липня по 1 серпня.
Метою проекту є обговорення і викриття існуючих корупційних схем в Україні; обговорення проявів хабарництва в освіті: у вищих навчальних закладах, школах, дитячих садках; поширення прикладів успішної боротьби з корупцією; вивчення міжнародного досвіду в боротьбі з корупцією та ін.

Довідково
Українська Студентська Спілка – найстаріша всеукраїнська молодіжна громадська організація України, заснована 1989 року. Була однією з організуючих сил „революції на граніті” 1990 року. Покликана захищати законні права та представляти інтереси студентів.
Фонд ім. Фрідріха Еберта (Регіональне представництво в Україні, Білорусії) - в Україні розпочав свою роботу з липня 1993 року. Основною метою діяльності Фонду в Україні є сприяння демократичним перетворенням та інтеграції України в європейські структури.

Контактні особи:
Станіслав Куценко - 8 067 44 66 0 77
Тетяна Гостєва - 8 067 5007386
Українська студентська спілка
Фонд Фрідріха Еберта


Bookmark and Share