УКРАЇНА: “Впровадження європейських принципів побудови молодіжної політики на основі співуправління”


Дорогі представники
Національних молодіжних платформ!
Дорогі друзі!

Національна Рада молодіжних організацій України за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту з 21 по 24 серпня 2008 року запрошує Вас прийняти участь у міжнародній молодіжній конференції “Впровадження європейських принципів побудови молодіжної політики на основі співуправління”.
Принцип „співуправління” є актуальним напрямком реалізації молодіжної політики демократичних держав та має стати пріоритетним, адже таким чином держава визнає свого соціального партнера - молодь в особі молодіжних громадських організацій - як головного суб’єкта формування, прийняття та реалізації молодіжної політики в державі. Керуючись принципом співуправління, молодим активним громадянам надається можливість через існуючу інфраструктуру держави приймати безпосередню участь у розробці та реалізації молодіжної політики.
Метою програми є: обмін досвідом у сфері реалізації молодіжної політики на сонові співуправління, вдосконалення шляхів взаємодії молоді в особі молодіжних неурядових організацій з органами державної влади для безпосередньої участі у процесі розробки та реалізації державної молодіжної політики.
Завдання програми:
• Розробка дієвих механізмів впровадження принципу співуправління у формуванні і реалізації молодіжної політики;
• Обмін досвідом стосовно ;
• Сприяння міжнародній співпраці між молодіжними неурядовими організаціями у всіх сферах молодіжної політики країн-учасниць;
• поліпшення механізмів обміну досвідом і інформацією про успішні проекти і програми, реалізовані молодіжними неурядовими організаціями країн-учасниць;
Цільова аудиторія:
• Представники Національних молодіжних платформ країн Північної, Східної, Західної Європи, країн Балто-Чорноморсько-Каспійського регіону
• Лідери молодіжних організацій, що входять до складу Національних молодіжних платформ країн Північної, Східної, Західної Європи, країн Балто-Чорноморсько-Каспійського регіону (аплікаційні форми мають бути підкріплені листами-рекомендаціями).
Робочі мови: англійська , російська, українська (англійсько-російський/український переклад буде забезпечено)
Фінансові деталі: проживання та харчування на час проведення конференції на 100% покриваються організаторами заходу.
На даний момент бюджетом конференції не передбачено відшкодування транспортних витрат.
Членський внесок – 0 Євро
Deadline:
Заповнену аплікаційну форму (додаток №1) надсилайте на адресу Секретаріату Національної Ради молодіжних організацій України до 14 серпня 2008 року.
за телефоном: +380 44 489 3063
або на e-mail: uyf@ukr.net
до 14 серпня 2008

Контакні особи:
Катерина Мамонова (моб. 00 3 8 097 65 75 482)
А. Половинець (моб. 00 3 8 097 684 18 49)
All-Ukrainian Union of youth and Children’s NGO’s “National Council of Youth Organisations of Ukraine”

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА:

Bookmark and Share