ЛЬВІВ: Форум соціальних інвестицій


Наприкінці жовтня Львів запропонує ноу-хау - Форум соціальних інвестицій

У Львові 24 -25 жовтня відбудеться унікальна подія - Форум соціальних інвестицій.
Суть форуму полягатиме у запрошенні поважних ґрантодавців з України та закордону та презентації їм найкращих проектів Львова для фінансування.
Метою проведення форуму соціальних інвестицій є налагодження партнерства між представниками неурядових організацій, органами державної та місцевої влади, представниками бізнесу та донорськими організаціями. Під час форуму обговорюватиметься вирішення актуальних соціальних проблем, які існують в місті та перспективи залучення соціальних інвестицій.
Як повідомив начальник відділу громадського партнерства Львівської міської ради Юрій Лукашевський, учасники форуму матимуть нагоду представити власні програми та напрацювання у сфері соціального інвестування.
У рамках форуму відбудеться «Ярмарок проектів», де неурядові організації зможуть презентувати гостям власні проекти, спрямовані на вирішення соціальних проблем нашого міста.
Також передбачається проведення тематичних «круглих столів», на яких обговорюватимуться питання пов’язані із розвитком сфери соціальних послуг, соціально відповідального бізнесу та реалізації соціальних та культурних проектів, що передбачають співпрацю різних суспільних груп. Кінцевим результатом заходу має стати реалізація проектів соціального характеру.
Ініціатором Форуму соціальних інвестицій виступила Львівська міська рада за підтримки Академії української молоді, Комітету підприємців Львівщини та Порталу громадських організацій Львова.

Прес-служба
Тел. 297-58-09, факс: 297-59-04
press@city-adm.lviv.uaBookmark and Share