КИЇВ: дні Пласту


Пластуни з шести країн проведуть спільний табір у Баварії
31/07/2008

З 30 липня до 22 серпня вихованці української скаутської організації Пласт з шести країн Європи поведуть спільний табір у Німеччині на землі Гохлянд (Баварія). На спільний табір "Поклик серця" цього року зберуться пластуни з України, Німеччини, Австрії, Бельгії, Англії та Франції. Переважно це діти, чиї предки емігрували до Західної Європи, але вони все одно вважають себе українцями. Унікальність цього табору полягає в тому, що поряд з українським синьо-жовтим прапором піднімуть і офіційний прапор Всесвітньої організації скаутського руху. Нагадаємо, що 14 липня на 38-ій Всесвітній скаутській конференції Україну було прийнято до ВОСР.

Об’єднати європейські пластові групи – одне з головних завдань табору. Програма включає в себе також багато ігор, екскурсій та мандрівок.

Під час святкування днів присвячених Україні, Німеччині та Бельгії, пластуни будуть обмінюватися традиціями. Ще один день табору «Поклик серця» буде присвячений жертвам голодомору 1932-33 років. Всі пластуни табору отримають відзнаку, де зазначатиметься, що вони стали учасниками першого підняття скаутського прапора на пластовому таборі.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко вважає одним з найбільших досягнень українських молодіжних організацій вступ організацій Пласт, СПОК та Січ до Всесвітньої організації скаутського руху. Міністр висловив вдячність пластунам за екологічну ініціативу. Протягом цілого літа виховними Пласту несуть "Почесну варту" біля підніжжя найвищої вершини українських Карпат – гори Говерли.

23-25 серпня в Києві також відзначатимуться Дні Пласту. Учасники заходів зможуть взяти участь в веселих, цікавих екскурсіях та іграх. Святкування триватиме до 25 серпня.


Bookmark and Share