УКРАЇНА: експрес-конкурс серед молоді віком до 35 років


Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000" оголошує експрес-конкурс серед молоді віком до 35 років.


Для участі у конкурсі потрібно підготувати конкурсну роботу на тему: "Моє бачення сучасної моделі освіти в Україні". Робота має містити опис освітніх проблем, аналіз та шляхи їх подолання, загальні параметри національної освітньої моделі.

Робота повинна бути написана державною мовою, обсягом до 6 сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, 14 розмір, інтервал між рядками – 1,5).

Критерії оцінювання робіт – логіка та повнота викладу, самостійність конкурсної роботи, оригінальність та новизна, обгрунтованість та практичність висновків та пропозиції.

Переможці експрес-конкурсу отримують право на:
участь у 3-денній робочій поїздці до Світової організації інтелектуальної власності (м.Женева, Швейцарія) у період з жовтня до листопада 2008 року – 3 особи;
участь у Щорічному освітньому Форумі "Артеківські діалоги" (МДЦ "Артек", АР Крим, 18-21 вересня 2008 року) – 8 осіб.

Конкурсну роботу та анкету учасника слід надіслати в електронному вигляді за адресою: konkurs@ukraine3000.org.ua та у друкованому вигляді за адресою: 01012, Київ, а/с 75.

Останній термін подання конкурсних матеріалів – 20 серпня 2008 року. Переможці будуть оголошені 3 вересня 2008 року.

Механізм визначення переможців

Двох переможців для поїздки до Женеви та трьох учасників Форуму в "Артеку" визначить національна конкурсна комісія, рішення якої буде оприлюднене 3 вересня.

• Одного переможця для поїздки до Женеви та п’ятьох – для участі у Форумі в "Артеку" учасники конкурсу визначають шляхом самооцінювання. Для цього: кожен учасник конкурсу має право із своєї персональної електронної скриньки, адресу якої він повинен вказати в Анкеті, проголосувати лише один раз і вибрати 3 (три) найкращі, на його погляд, конкурсні роботи з тих, що будуть розміщені на сайті www.novi.org.ua, починаючи із 21 серпня.
• голосування має відбутись у період із 21 серпня по 2 вересня.
• результати персонального голосування і загальний результат голосування будуть розміщені на сайті www.novi.org.ua,
• результати персонального голосування будуть враховуватися лише в тому випадку, якщо в процесі голосування буде відзначено тільки три конкурсні роботи (не більше і не менше).

До участі в конкурсі та, відповідно, у персональному голосуванні будуть допущені лише ті учасники, конкурсні роботи яких відповідатимуть структурі та вимогам, які визначені умовами конкурсу.

Довідки за телефонами (044) 332-73-87, 537-66-98 та ел.поштою konkurs@ukraine3000.org.ua.

АНКЕТА:

Bookmark and Share