КИЇВ: прес-конференція «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту»


ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ОГОЛОСИТЬ ПЕРШУ ХВИЛЮ РЕГІОНАЛЬНИХ АКЦІЙ «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ»

05 серпня о 12.00 в приміщенні прес-центру Укрінформу відбудеться прес-конференція «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», на якій буде презентовано першу хвилю регіональних акцій в межах загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».

Учасник прес-конференції: Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» Василь Гацько.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. “Театральна”)

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.
06 червня біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах протестної кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».

* * *

Контактна особа: Андрій Сидоренко
тел. 8 (067) 596 93 92


Bookmark and Share