ЛУГАНСЬК: Демократичний Альянс оголосить першу хвилю регіональних акцій «Театру політичної драми»


Демократичний Альянс у Луганську оголосить першу хвилю регіональних акцій «Театру політичної драми»

5 серпня в Луганську проходитиме прес-конференція Луганського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс». Прес-конференція відбуватиметься за участі голови осередку Зої Буйницької.
На прес-конференції буде презентовано першу хвилю регіональних акцій в межах загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ». В рамках цього буде анонсовано першу акцію у місті Луганську, темою якої стали властиві патологічні риси українських політиків: безвідповідальність, жадібність, хитрість, обмеженість, егоїзм, короткозорість.

Місце проведення: Луганська обласна бібліотека для юнацтва, 1 поверх, зал мистецтв (вул. Шевченка, буд. 4).
Початок прес-конференції: 11-00 05 серпня 2008 року.


Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.
06 червня біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах протестної кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».

* * *
Контактна особа:
Зоя Буйницька,
голова ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»
к. т. 8(050)688-17-07,
e-mail: BZVU@mail.ruBookmark and Share