СВІТ-УКРАЇНА: молодь з десяти країн Європи відновлюватиме Підкамінський монастир


Молодь з десяти країн Європи відновлюватиме Підкамінський монастир на Львівщині

50 молодих людей з десяти країн Європи спільно відновлюватимуть напівзруйнований монастир Походження Дерева Христа Господнього Студійського уставу Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) у селищі Підкамінь,що на Львівщині.
При монастирі від 3 до 14 серпня 2008 року відбуватиметься 18-ий міжнародний молодіжний табір праці та молитви «Злагода/Friedensgrund». Впродовж робочих днів табору його учасники допомагатимуть майстрам-реставраторам у відновленні монастирської святині, демонтуватимуть підсобні приміщення колишньої тракторної бригади, а також впорядковуватимуть колишню територію лікарні для душевнохворих жінок. Участь у таборі братимуть представники різних християнських конфесій, зокрема католики західного та східного обрядів та православні.
Організаторами табору виступає дієцезія німецького міста Гільдесгайм на чолі з єпископом Норбертом Треллє, з української сторони — організація «Українська молодь — Христові». Захід проходитиме за підтримки Львівської міської ради.

В таборі братимуть участь волонтери з Німеччини, Польщі, Сербії, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Угорщини, Білорусії, Литви, Румунії та України. Серед них члени громадської молодіжної християнської організації «Українська молодь — Христові» та її осередки.

В Україні такий захід проводиться вдруге. Перший табір відбувся у 1995 року в с. Велика Воля на Львівщині. Там молодь з різних країн допомагала у будівництві греко-католицького храму.

Під час заходу 11 серпня організатори табору планують провести на території монастиря український національний вечір.

Прес-служба Львівської міської ради.Bookmark and Share