На день народження Коновальця горів Сталін та „Комуніст”


14 червня - день народження засновника ОУН Євгена Коновальця. Цю святу для кожного українця дату було відзначено членами Молодіжного Націоналістичного Конгресу у смт. Березнегувате Миколаївської області. З самого ранку молоді націоналісти зібрались у центрі містечка і почали поширювати серед населення інформаційні листівки про Провідника УВО та ОУН. На превеликий жаль значна кількість населення навіть не знала про героїчну постать полковника, а дехто взагалі при згадуванні ОУН викрикували звинувачення у бік націоналістів на кшталт: „Ці ОУНівці Гітлеру служили”, „Ви кляті фашисти!..”

Прикро, що вже за теперішньої влади багато українських людей досі не поінформовані про життя та діяльність Українських Героїв.

Після роздачі листівок хлопці з МНК спалили кілька примірників газети Комуністичної партії України „Комуніст”, яка поширюється тут серед людей похилого віку. Вслід за нею у вогонь пішли кілька портретів Сталіна. При цьому звучали націоналістичні та антикомуністичні гасла. У місцевих комуністів та перехожих, які вже встигли зібратись біля молодих націоналістів, це викликало шок.

Ця швидка, але голосна акція, викликала великий резонанс поміж населення нашого провінційного містечка, куди слово і дія українських націоналістів прийшли зовсім нещодавно.

Незважаючи на спротив кількох неврівноважених представників КПУ, що йшли на конфлікт з членами МНК, молоді націоналісти гідно вшанували пам`ять героя української нації Євгена Коновальця.

Друг Муха,
прес-служба БРО МНК

Bookmark and Share