КИЇВ: молодь покаже


Молодь покаже виставу про політиків і повінь

13 серпня о 12.00 біля стін Кабінету міністрів України відбудеться театралізована вистава Демократичного Альянсу «ПІДМОЧЕНА РЕПУТАЦІЯ».


13 серпня о 12.00 біля стін Кабінету міністрів України відбудеться театралізована вистава Демократичного Альянсу «ПІДМОЧЕНА РЕПУТАЦІЯ».

Акція проходитиме у межах першої хвилі регіональних вистав «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту» загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
Вулична вистава присвячуватиметься ролі політиків у боротьбі із водною стихією.

Адреса проведення: м. Київ, вул. Грушевського 12\\2.

Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.

В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.

В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.

Хронологія:
28 травня

Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».

06 червня
Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».

05 серпня
Демократичний Альянс у межах кампанії оголосив першу хвилю регіональних акцій «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», яка передбачає впродовж серпня місяця проведення 10 вистав в регіонах та в місті Києві, що присвячуватимуться безвідповідальності політиків.

7 серпня
Демократичний Альянс провів акцію «Земельний базар» в Луганську.

* * *
Контактна особа: Андрій Сидоренко
тел. 8 (067) 596 93 92
Джерело : Демократичний АльянсBookmark and Share