УКРАЇНА: набір учасників на велопробіг до «Кордону 803


ЄВРОПЕЙСЬКE ДОБРОСУСІДСТВО
транскордонний ярмарок, концерт, зустріч, хеппенінг
Угринів/Долгобичів
КОРДОН 803 GRANICA

Розпочато набір учасників на велопробіг до «Кордону 803»

29-31 серпня 2008 року велоклуб Спектр спільно з МГО “Академія Української Молоді” організовують трьохденний велопробіг «Львів – Кордон 803», де в рамках святкування Європейських Днiв Добросусiдства відбудеться унікальне музичне дійство за участю українських та польських зірок: Океан Ельзи, Тартак, Бум Бокс, Kayah, T.Love, Karimski Club.
Учасники велопробігу планують подолати маршрут близько 112 кілометрів – від Львова до Угринова, місця проведення Європейських Днів Добросусідтсва. Саме там відбудеться символічна зустріч на кордоні з польськими роверистами. Метою велопробігу є пропаганда здорового способу життя, популяризація велотуризму серед молоді й привернення уваги громадськості до важливості творення перетинів кордону для роверистів.
Запрошуємо усіх велосипедистів, які хочуть поєднати приємне (перебування в доброму товаристві, активний відпочинок, відкриття краєвидів Сокальщини) з корисним (долучитися до ідеї творення відкритого та привітного західного кордону України) зголошуватися до організаторів велопробігу. Для цього потрібно заповнити анкету учасника та надіслати її на адресу spektr.veloclub@gmail.com до 25 серпня 2008 року. Детальнішу інформацію про велопробіг ви можете знайти на сайті www.kordon803.com.ua та на сайті http://www.spektr.lviv.ua/
Bookmark and Share