КИЇВ: громадське святкування Дня Державного Прапора України


ФОРУМ МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ УКРАЇНИ (ФМЛУ) ОРГАНІЗОВУЄ ГРОМАДСЬКЕ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

23 серпня 2008 року о 13:30 на головній площі Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 рр.» (вул. Івана Мазепи, 44) відбудеться урочисте громадське святкування Дня Державного Прапора України. В рамках заходу буде презентовано першу в Україні книгу, присвячену історії та правилам використання Державного Прапора.

Громадське святкування розпочнеться о 12:30 урочистою ходою від станції метро «Арсенальна» до Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 рр.». Після її завершення на головній площі біля музею відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. В програмі заходу показові виступи колективів українських бойових мистецтв - «Спас» та «Бойовий гопак». Загалом, очікується близько тисячі учасників святкування, в тому числі більше чотирьохсот дітей з усієї України (членів організації «Пласт»). «Пластуни» утворять величезний державний прапор з синьо-жовтих кульок, який буде запущений у київське небо під звуки пісні про прапор.
Участь у церемонії візьмуть співаки Олег Скрипка, Олександр Положинський, Ніна Матвієнко, дизайнер Лілія Пустовіт, телевізійні ведучі Марія Єфросиніна, Вахтанг Кіпіані, Святослав Цеголко і Єгор Соболєв, відомий дипломат Олександр Чалий, директор Міжнародного центру протоколу та етикету Інна Новак та інші відомі українці.
Громадське святкування Дня Державного Прапора України відбувається у рамках Всеукраїнської патріотичної ініціативи «Жовто-блакитний – національна гордість України», яку вже другий рік поспіль реалізує Форум молодих лідерів України разом з Міжнародним центром протоколу та етикету. Минулорічний захід став першим в історії України святкуванням Дня Державного Прапора із часу його офіційного проголошення та став поштовхом до святкування цього дня на державному рівні.

Вітається прихід у вишиванках, в одязі із національною символікою України та із жовто - блакитними прапорами!
Прохання утриматися від приходу на свято із партійною символікою!

Початок ходи: 12:30, від метро «Арсенальна».
Початок святкування на головній площі: 13:30, «Національний музей історії
Великої Вітчизняної війни»


За додатковою інформацією та з питань акредитації
звертайтеся до прес-секретаря ФМЛУ Марини Воронцової
Тел.: +380 (44) 492 92 90, e-mail: press@fmlu.org
вул. Межигірська, 3/7Б, офіс 2, м. Київ, 04071
тел. (факс): (044)230-97-60(61); www.fmlu.org; e-mail: info@fmlu.orgBookmark and Share