ЛЬВІВ: "Соціальна активність - нові можливості!"


30 міжнародних грантодавців зацікавилися реалізацією соціальних проектів у Львові

24-25 жовтня пройде перший Форум соціальних інвестицій Львова "Соціальна активність - нові можливості!". Організатором форуму виступила Львівська міська рада. Серед ключових заходів Форуму передбачається презентація соціальних програм та "Ярмарок проектів".

На ярмарку буде презентовано ідеї неурядових організацій у сфері соціального захисту населення та охорони здоров’я, розвитку громадянського суспільства, в культурі та освіті.

Очікується, що у "Форумі соціальних інвестицій" візьме участь понад 80 представників влади, бізнесу, фундацій та ЗМІ, з них близько 30 представників міжнародних інвестиційних і донорських інституцій, включно з послами та консулами держав, зацікавлених у реалізації соціальних проектів у Львові. Представники близько 200 неурядових організацій Львова отримають інформацію про діяльність запрошених учасників у сфері соціального інвестування та їхні програми на 2009 рік.

Партнерами Львівської міської ради в організації форуму є відомі у Львові неурядові організації, які представляють різні сектори діяльності, зокрема Академія української молоді, Комітет підприємців Львівщини та Портал громадських організацій Львова.

Джерело : ZAXID.NET
http://www.civicua.org/news/view.html?q=1108103


Bookmark and Share