МУКАЧЕВО: „Партнерство ЗМІ та державних, громадських організацій у попередженні торгівлі людьми та нелегальної трудової міграції»


НА ЗАКАРПАТТІ ВІДКРИЮТЬ ЦЕНТР КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

У п’ятницю, 29 серпня, об 11.00 в м. Мукачево у приміщенні редакції газети „Старий замок” відбудеться засідання „круглого” столу на тему „Партнерство ЗМІ та державних, громадських організацій у попередженні торгівлі людьми та нелегальної трудової міграції». Йтиметься також про відкриття Центру Консультування Мігрантів.

На засідання обговорюватиметься тема нелегального працевлаштування українських громадян за кордоном, працевлаштування в Україні (вакансії), проблему неврегульованої трудової міграції в районі та проблему безпритульності дітей, використання дітей у жебракуванні. Учасники обговорять шляхи допомоги потерпілим від торгівлі людьми, діяльність державних та громадських організацій в напрямку запобігання торгівлі людьми.
Журналісти зможуть поспілкуватися з представницею Програми протидії торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції в Україні Оленою Богдановою.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ПРЕДСТАВНИКИ ЗМІ. ВИЇЗД З УЖГОРОДА О 10.00 ВІД ГОТЕЛЮ «УЖГОРОД». БУДЬ ЛАСКА, ПІДТВЕРДІТЬ СВОЮ УЧАСТЬ.


Bookmark and Share