«Новий варіант Кодексу законів про працю – необхідність чи загроза для молоді?»


10 вересня о 10:00 у приміщенні інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» відбудеться круглий стіл на тему «Новий варіант Кодексу законів про працю – необхідність чи загроза для молоді?»

16 травня 2008 року 386 народних депутатів проголосували за новий варіант Кодексу законів про працю, прийнявши його у першому читанні. Законопроект одразу викликав неоднозначну оцінку суспільства, оскільки, зокрема, пропонує розширити перелік підстав звільнення робітників, дозволяє збільшити кількість робочих годин до 10, обмежує права професійних спілок у питаннях захисту робітників та скасовує легітимність комісій з індивідуальних трудових спорів. В чому полягають загрози або ж переваги законодавчої ініціативи для молоді – про це молодіжним та студентським організаціям під час Круглого столу розкажуть автори законопроекту, представники професійних спілок та інші експерти.

Захід організовують Київська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» («ФРІ») та молодіжна ініціатива «Пряма дія».


За додатковою інформацією звертайтесь до Михайла Лебедя. 80965182719.

Адреса УКРІНФОРМу: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. "Театральна")

Контактні телефони: 279-22-42, 279-00-05.

Вхід за службовими посвідченнями або картками НСЖУ.

http://presscenter.ukrinform.com/presscenter.php?press_id=2296


Bookmark and Share