УКРАЇНА-КИЇВ: залучення молоді в активну громадську діяльність


Презентація спільного проекту ООН та України по залученню молоді в активну громадську діяльність

Презентація спільного проекту ООН та України по залученню молоді в активну громадську діяльність


23 вересня 2008 року відбудеться презентація проекту по залученню молоді в активну громадську діяльність.

Проект реалізовуватимуть Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», «Інтел Мікроелектронікс Україна лтд» та Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва «Альтернатива-В».

Загальний бюджет проекту на 4 роки становить 1 млн. 139 тис доларів США.

Учасники презентації: Юрій Павленко, Міністр України у справах сім‘ї, молоді та спорту; Іван Вакарчук, Міністр освіти та науки України; Френсіс О’Доннелл, Координатор системи ООН, Постійний представник ПРООН в Україні; Володимир Шаров, Голова Представництва Intel Ukraine; Олександр Максимчук, Голова Правління Фонду «Україна 3000»; Ірина Боднар, Віце-президент Української асоціації молодіжного співробітницва «Альтернатива-В».Довідково:

Загальний відсоток користувачів Інтернет становить 16 % населення, причому 60,9 % з них мешкають у столиці. Лише 10 % користувачів мають доступ до Інтернету вдома.

88 % молодих людей з сільської місцевості вважають, що у них немає можливості отримати якісну повну освіту.

58,4 % мігрантів з сільської місцевості – молоді люди.

Лише 5 % молодих людей беруть участь в діяльності громадських організацій.

Проект, покликаний забезпечити роботу молодіжних інформаційних центрів, в тому числі у сільській місцевості, з тим, щоб подолати виклики, що стоять перед молоддю.Початок презентації о 12:00 за адресою: вул. Еспланадна, 42, 2 поверх (зала для прес-конференцій Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту).

Акредитація за телефонами: 289-95-05, +38 067 290 55 01 (Микола).


Bookmark and Share