КИЇВ: Join AIESEC today!!!=)


У вересні цього року проходить набір нових членів до
міжнародної молодіжної організації AIESEC!!!
AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що надає можливість молодим людям віднайти та розвинути влаcний потенціал для позитивного впливу на суспільство. AIESEC надає учасникам організації можливість здобути цілісний досвід розвитку за допомогою лідерських позицій, міжнародної програми стажувань та залучення студентів AIESEC до глобального освітнього процесу.

AIESEC зараз існує у більш, ніж 100 країнах, налічує 28 000 студентів з 1100 університетів з усього світу. В Україні ми об'єднуємо 500 молодих людей у 17 найбільших містах з більш, ніж 60 університетів, які організовують проекти у соціальній, освітній та підприємницькій сферах.

AIESEC надає розмаїття можливостей: лідерський досвіт, стажування закордоном, конференції, підтримка у самовдосконаленні. Працюючи в організації, члени AIESEC отримують практичний досвід у менеджменті, плануванні, проектному менеджменті, управлінні людськими ресурсами, продажі та маркетингу, управлінні та роботі у міжкультурних програмах, проведенні тренінгів та презентацій. Діяльність організації спрямована на проактивну роль, розвиток особистих та професійних навичок, побудову мережі контактів.

У рамках набору проходитиме низка заходів, серед яких:1. Промо-столи в університетах Києва, на яких можна буде отримати маркетингові матеріали про організацію та відповіді на всі запитання. Розклад промо-столів:

22.09 - КНУ ім. Шевченко (Факультет соціології та психології)

КНУ ім. Шевченко (Економічний факультет)

23.09 - КНУ ім. Шевченко (Інститут філології)

24.09 - ПУ ім. М. Драгоманова (Факультет соціології та психології)

25.09 - КНУ ім. Шевченко (Факультет кібернетики)

25.09 - КРОК

26.09 - Київський національний лінгвістичний університет

29.09 – КНТЕУ2. А також:

24.09 – круглий стіл «UniversITy abroad – твоя можливість міжнародного стажування»

26.09 – бізнес тренінг

30.09 – ексклюзивний тренінг «Альтернативні методики навчання»

1.10 – презентація організації AIESECЧекаємо на Вас!!! =)

Більш детальну інформацію про організацію, умови вступу та заходи Ви можете отримати на сайті організації www.aiesec.org.ua або www.myway.in.ua. Або зателефонувавши за номером 80631582727, Юлія.


--
З повагою,
Лілія Цанько
AIESEC у Києві

моб.: +38 096 333 34 66

Bookmark and Share