Арсен Аваков:Якщо держава дає людям пенсію, то пенсіонери повинні на цю пенсію жити. Молодь ще повинна на пенсію заробити


Про намір добиватися внесення змін в законодавство України щодо надання матеріальної допомоги по безробіттю заявив член Ради партії "Народний Союз Наша Україна", губернатор Харківщини Арсен Аваков. Про це йшлося під час засідання активу Балаклійського району. Суть змін, які мав на увазі голова облдержадміністрації, полягає в наступному: якщо безробітний відмовляється від роботи за своїм фахом, яку йому запропонували у центрі зайнятості, то він втрачає права на будь яку компенсацію. В першу чергу, йдеться про професії, пов`язані з сільським господарством.

"Це абсолютно справедливо і абсолютно логічно", - вважає Арсен Аваков. Він навів факт, про який йому розповіли жителі с. Веселе Балаклійського району. Коли бабуся й дідусь отримують пенсію по 450 гривень кожний, онук забирає гроші у старих, залишаючи їм 200 грн., сам при цьому ніде не працює й, плюс до того, отримує непогану допомогу по безробіттю. Такі історії не поодинокі. Це підтвердили й керівники районних сільгосппідприємств, що брали участь в засіданні активу.

"Якщо держава дає людям пенсію, то пенсіонери повинні на цю пенсію жити. Молодь ще повинна на пенсію заробити", - підкреслив Арсен Аваков.

www.razom.org.ua

Bookmark and Share