КРЕМЕНЧУК: Ярмарок вакансій “День кар’єри”


Дата проведення: 24 вересня 2008 р.
Місце проведення: палац культури «КрАЗ».
Час проведення: з 10-00 до 12-00.
Контактні телефони: 3-51-06, 79-61-82.

Здебільшого молоді люди не мають досвіду спілкування з роботодавцями. Для того, щоб ознайомити їх з вимогами роботодавців у Кременчуці проходитиме акція “День кар’єри”. Програма „День кар’єри” розроблена Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій, партнерами в її реалізації стали Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості, Молодіжний Парламент Кременчука та відділ у справах сім’ї та молоді міськвиконкому.

Програма “День кар’єри” покликана надати допомогу у працевлаштуванні молодих спеціалістів та розширити можливості отримати додаткову освіту у навчальних закладах міста. Проект розрахований на студентів старших курсів, молодих спеціалістів, випускників вузів та непрацюючих молодих людей віком від 18 до 35 років.
Традиційно в заході бере участь більше 400 молодих учасників та близько 30 підприємств та організацій. Цього року очікується участь багатьох провідних промислових та комерційних підприємств міста.

Захід передбачає роботу за “контактними столами”, виставковими та інформаційними стендами підприємств. Спеціалісти-кадровики підприємств-учасників у особистому контакті з молодими людьми зможуть відібрати з їх числа тих, хто найбільше відповідає вимогам до претендетів на заявлені роботодавцем вакансії.

Досвід доводить, що молодь прагне працювати, а ринок праці має попит на спеціалістів із якісно новим рівнем фахової освіти та свіжими підходами до звичайних управлінських рішень. Тому з кожним роком програма “День кар’єри” приносить все кращі результати у вигляді працевлаштованих молодих людей та трудових колективів, що на наших очах поповнюються новими, енергійними молодими спеціалістами.

Світлана Пищита,
голова Кременчуцького місткого комітету молодіжних організацій
Bookmark and Share