ЛЬВІВ: Британська Рада шукає 450 молодих впливових людей


Стань навігатором між культурами

Британська Рада шукає 450 молодих впливових людей у 16 європейських країнах для того, щоб створити регіональну мережу «навігаторів», які б могли легко орієнтуватися в культурах нової глобалізованої Європи, яка постійно змінюється. Вони будуть ділитися ідеями та знаннями і працювати для більшого регіону.

Тобі 18-35 років? Думаєш, що можеш впливати на інших людей? Ти захоплюєшся іншими культурами і добре знаєш свою рідну? Отже, ми шукаємо саме тебе. Якщо тебе оберуть, то ти будеш навчатися лідерству та навичкам комунікації в галузі міжкультурного діалогу. Програма міжкультурних навігаторів має на меті об'єднати тих, хто хоче зробити значний позитивний внесок у суспільство; людей, які готові до навчання, мають широкий світогляд, є цікавими, прагнуть поділитися власним досвідом і в той же час активно шукають нових перспектив. Критерій відбору буде базуватися на Вашому потенціалі зробити значний внесок у суспільство.

Під час програми буде представлено, посилено та застосовано на практиці широкий спектр різноманітних навичок, засобів та технік.
До них входять: метод позитивної оцінки ситуації, опитування, слухання, оцінювання та робота з різницею, системне мислення, керування конфліктами, комунікація та багато іншого.

Дати тренінгів:

10-11 жовтня 2008 - Відбір (Львів)

Листопад 2008: 2-денний семінар 1 (Львів, Україна)
Січень 2009: 2-денний семінар 2 (Україна, місце уточнюється)
Лютий 2009: 2-денний семінар 3 (Україна, місце уточнюється)
Квітень 2009: 3-денний міжнародний семінар
Травень 2009: 2-денний семінар (Україна, місце уточнюється)

Якщо Ви хочете взяти участь, будь ласка, надішліть заповнену аплікаційну форму на цю адресу svitlana.yavorska@britishcouncil.org.ua

Кінцевий термін подачі заявок: 30 вересня 2008 року.

З англійської переклала Христина Гудима, волонтерка Ресурсного центру ГУРТ
Контакти

http://www.britishcouncil.org

Bookmark and Share