КИЇВ: (Не)круглий стіл на тему: «Навчання за кордоном – це реально!»


(Не)круглий стіл на тему: «Навчання за кордоном – це реально!»
11 жовтня, на честь другої річниці з запуску інформаційного проекту UNISTUDY відбудеться (не)круглий стіл на тему «Навчання за кордоном – це реально!».

(Не)круглий стіл збере людей, які переконалися на власному досвіді, що провести семестр в закордонному університет або з'їздити безкоштовно на семінар/літню школу/по обміну – це не щось фантастичне, а цілком реальна можливість.
Наші гості розкажуть, у яких проектах вони брали участь, як відбувався процес пошуку інформації, подачі аплікаційних форм та поділяться враженнями про відвідані програми.
Назва (не)круглий стіл є невипадковою: ми підкреслюємо неформальність заходу, аби спілкування пройшло в ненапруженій атмосфері. Також ми не обмежуємо учасників якимось «статусами» – кожен може бути одночасно «слухачем» та «експертом».

Крім живого спілкування за чаєм/пивом/соком/квасом відбудуться презентації організацій, які пропонують своїм членам участь у міжнародних програмах: European Youth Parliament-Ukraine, AEGEE, AIESEC. Потім буде нагода поставити питання.
Також заплановано презентацію можливостей отримання MBA-освіти за кордоном. Інформацією поділяться представники компанії MBA-Strategy.
Час та місце проведення: субота,14:00;
G-Club компанії GlobalLogic (вул. Боженка, 86-Д, – біля ст. м. «Палац Україна»)
Участь у заході безкоштовна, але за попередньою реєстрацією. Заповни нашу невеличку анкету (її знайдеш на сайті UNISTUDY) та надішли її на адресу unistudy@srk.kiev.ua.


--
Olesya Storozhuk
International Relations Manager
UNISTUDY.org.ua - Editor
unistudy@srk.kiev.ua
+38 066 310 31 33
Kyiv Student Council, Ukraine

Анкета учасника:

Bookmark and Share