Після фестивалю "Маzепа-fest" молодь знову повернулася до теми мера Полтави


Полтава оговтується від танців та музики. Два дні поспіль їй не давала спокою рок-забава, з якої третій рік починається літо в цьому місті. Цього разу організація відбувалася на всеукраїнському рівні – свято влаштували „Народний союз „Наша Україна”” за підтримки спікера Володимира Литвина та віце-прем’єра Романа Безсмертного. „Чиста Україна” була задіяна в охороні. Дійство розпочалося ще 10 червня з показу націонал-патріотичних фільмів, зокрема „Залізна сотня”. Глядачі мали змогу поспілкуватися з режисерами та акторами.
11-12 червня від року здригалося Співоче Поле ім. Марусі Чурай. Ведучий та режисер концерту Сергій Архипчук. Серед полтавських виконавців варто відмітити „Дель-тору” (лідер Євген Янкевич) та „Арахнофобію” (Валера Власенко), яка до речі цього року не була осторонь Євробачення. Виступали „ot Vinta”, „Кому вниз”, Катя Чілі. Другого дня порадувала вже згадана „Арахнофобія” та „Янки Козир”, були гості з усіх куточків України – Донецьк, Стахановськ, Черкаси, зрозуміло – Київ, Івано-Франківськ... На фесті також був Тарас Петрененко. Незважаючи на не фестивальну погоду ( в Полтаві лив дощ ), поціновувачі року отримали справжнє задоволення. А завершилося все в неділю близько півночі під вже легендарні „А те чи варте наше діло – то скажуть люди й скаже час”.
Тим часом, коаліція, що об’єднала „Народний Рух України”, „Народний союз „Наша Україна””, „Солідарність” та ГО: „Чиста Україна”, „Національний Альянс”, „ФРІ”, „Молодий Народний Рух України”, „Молода Просвіта” та їх соратників домоглася свого. Двомісячна акція протесту дійшла свого логічного завершення: спершу, як вже повідомлялося, було призначено виконувача обов’язків міського голови м. Полтави, а тепер міська рада призначила і самі вибори, виконавши тим самим вимоги, висунуті вищезгаданою коаліцією. Тож тепер 30 жовтня полтавці мають зробити свій вибір.

Заступник голови ПОГО
„Чиста Україна”
Ольга-Рошенка
Patriot21st@yandex.ru

Bookmark and Share

Генератора подшипники купить - замена подшипников http://www.vekko-podshipnik.ru.