«Мазепа. Made in Ukraine»


4 жовтня в суботу у київському Палаці спорту Всеукраїнський громадський рух “Не будь байдужим!” – проводить свято сили і краси.

Учасниками дійства буде Федерація каратистів України, котра проведе всеукраїнські змагання на Кубок Івана Мазепи (13.00 – 17.00 години), а також гурти «Танок на Майдані Конго», «ВВ» та «Mad Heads XL», що вони є учасниками концерту (18.00 – 22.00 години).

Гостей дійства зустрічатимуть бароковим вбранням та унікальними подарунками.

Вхід вільний!

ДОВІДКА

Громадський рух “Не будь байдужим!” – Всеукраїнська незалежна позаполітична організація, що ставить на меті розбудову цивілізованої та самодостатньої країни.
ВГО “Громадський рух “Не будь байдужим!” уже упродовж трьох років організовує регулярні культурно-мистецькі акції у різних містах України. Це проекти: літературні - “Куди подівся Дон Хозе?”, “Укрмова-суперкльова!”; музично-інтерактивний - “Зроби подарунок Україні! Переходь на українську!”; клубно-музичний - “Ремікс 482”. “Небайдужі” виступали з акціями вже у тридцятьох містах України. Учасниками Руху є зірки шоу- та модельного бізнесу, спорту, науки, літератури, музики.
Зараз Рух здійснює найбільшу в своїй історії кампанію «Мазепа. Made in Ukraine». У її рамках в партнерстві з МОН вже реалізовуються всеукраїнський конкурс творів «Хто для мене Іван Мазепа?» серед школярів 8-11 класів у понад 40 містах України, Всеукраїнське змагання каратистів на кубок Івана Мазепи та грандіозний концерт у київському Палаці спорту.
Середня кількість учасників акцій Громадського руху “Не будь байдужим!” – від 1000 чол. до 10 000 чол.
Bookmark and Share