КИЇВ-ЄВРОПА: майбутнє молодіжної політики Ради Європи: порядок денний 2020


Майбутнє молодіжної політики Ради Європи: порядок денний 2020

10-11 жовтня 2008 року в Києві проходитиме 8 Конференція європейських міністрів, відповідальних за питання молоді. У фокусі - тема «Майбутнє молодіжної політики Ради Європи: порядок денний 2020».

Організатори
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту
Рада Європи

Цілі

* Підбити підсумок головних досягнень у сфері молодіжної політики в Раді Європи та її країнах-членах;
* Надати міністрам можливість поділитися прикладами досягнень своїх країн у сфері молодіжної політики;
* Виробити середньо-термінову стратегію (2009-2020) молодіжної політики та плану дій Ради Європи.

УЧАСНИКИ
Міністри, відповідальні за питання молоді 49 країн-учасниць Європейської культурної конвенції, а також представники країн, які мають статус спостерігача в Раді Європи;

Представники наступних органів Ради Європи: Комітету Міністрів, Парламентської Асамблеї, Конгресу місцевих та регіональних органів влади Ради Європи, Банку розвитку, Дорадчої Ради з питань молоді, Міжнародної конференції НУО;

Представники наступних міжнародних інституцій та організацій: Європейської Комісії, ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ, Молодіжного підрозділу ООН, Міжнародної організації праці, Верховного Комісара ООН з прав людини, Світового банку, СНД, Молодіжної програми Британської Співдружності.

Представники Європейського молодіжного форуму та міжнародних молодіжних НУО-партнерів Директорату РЄ з питань молоді та спорту. Представники Європейської мережі молодіжних центрів (ENYC), Молодіжної інформаційної та консультаційної агенції (ERYICA), Асоціації Європейської молодіжної картки (EYCA) та Молодіжного Форуму Ісламської конференції.

До складу національних делегацій входять до 5 осіб, включаючи, принаймні, одного представника молоді (по можливості - з Національної молодіжної ради або аналогічної структури).

Представники молоді, які входитимуть до складу національних делегацій, отримають запрошення для участі у Молодіжному заході, який проводитиметься перед Конференцією.

Для того, щоб отримати акредитацію надішліть, будь ласка, до 6-го жовтня запит на електронну адресу press@youthministers2008.org.

У листі вкажіть Ваше ім'я, засіб масової інформації, який Ви представляєте, зазначте дані посвідчення та контактний телефон, який працюватиме над території України.

Детальна інформація про конференцію на сторінці 8-ма Конференція європейських міністрів, відповідальних за питання молоді

Джерело : Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту
http://youthministers2008.org/ukr/contacts.phtml

Bookmark and Share